آرشیو نویسنده

یادگار شهید معزز طالبی به عنوان استاندار جدید یزد منصوب شد

talebi
محمدعلی طالبی،یادگار شهید یدالله طالبی به عنوان یکی از جوان‌ترین استانداران کشور با ۴۵ سال سن از هیئت دولت رای اعتماد گرفت.
طالبی در حالی به عنوان چهاردهمین استاندار یزد بعد از انقلاب منصوب شد که کارش را در دولت عنوان کارشناس مرکز اسناد ریاست جمهوری آغاز کرد و سپس کارشناس اموراجتماعی استانداری یزد، رئیس دبیرخانه شورای جوانان استان یزد، بخشدار مرکزی شهرستان خاتم، معاون فرماندار شهرستان خاتم و سرپرست فرمانداری شهرستان خاتم در دولت اصلاحات شد.
وی مدتی مشاور معاون سیاسی-امنیتی استاندار در امور شوراها و تا سالها معاون دفتر امور اجتماعی و انتخابات و برای مدتی نیز سرپرست دفتر امور اجتماعی و انتخابات استانداری یزد بود.
با روی کار آمدن دولت حسن روحانی، طالبی به عنوان معاون سیاسی-امنیتی و اجتماعی استاندار یزد مشغول به فعالیت شد. از آبان ماه امسال نیز سرپرست استانداری یزد بوده است.

ضمن تبریک انتصاب، آرزوی توفیقات روزافزون برای ایشان را از خداوند متعال و منان آرزو می کنیم.     انجمن یادگاران شاهد استان یزد

تبریک و شادباش

hazrat rasol

ولادت حضرت پیامبر اکرم (ص) و ولادت حضرت امام جعفر صادق(ع)

را برتمام مسلمین جهان، ایثارگران عزیز و یادگاران معزز شاهد تبریک عرض می نمائیم

ماه فرو ماند از جمال محمّد

                              سرو نباشد به اعتدال محمّد

قدر فلک را کمال و منزلتی نیست

                                                                      در نظر قدر با کمال محمّد

ادامه مطلب »

آنچه درباره سفارت آمریکا نمی‌دانید

به گزارش فارس، از نرده کوتاه تا ساختمان راهی نیست. تنها درختانی در این فاصله قد برافراشته‌اند که با باد پاییز گرمای تابستان را از تن می‌زدایند و سعی می‌کنند به نظار‌ه برگ‌های خود بنشینند. آرم سفارت، دایره‌ای رنگ و رو رفته است و نشان دهنده از دست دادن اقتدار ساختمانی است که تا ۳۹ سال پیش مرکز توجه سیاست‌مداران و مرد درجه یک قدرت  ایران بود، اینجا سفارت آمریکای ۱۳ آبان ۱۳۵۸ و لانه جاسوسی امروز است.

ادامه مطلب »

هفت خاطره‌ی رهبر انقلاب از دوران دفاع مقدس

aghaهفت خاطره‌ی رهبر انقلاب اسلامی از دوران دفاع مقدس
 زنی که تمام هستی‌اش را به جبهه فرستاده بود
من در سفر همدان که در دو سه روز، سه چهار روز قبل بودم، بعد از آن که سخنرانی کردم و آمدم، یک نامه‌ای به من دادند از یک خانمی که یک تکه‌هایی از این نامه را گفتم برای شما بخوانم. اینها نمونه‌های بسیار ظریفِ استثنایی است در تاریخ. البته خوشبختانه در روزگار ما اینها استثنائی نیست، اما در تاریخ حقیقتا استثنائی است.

ادامه مطلب »

فرا رسیدن ماه محرم و عاشورای حسینی تسلیت باد

باز این چه شورش است که در خلق عالم است
باز این چه نوحه و چه عزا و چه ماتماست
باز این چه رستخیز عظیم است کز زمین
بی نفخ صور خاسته تا عرش اعظماست
این صبح تیره باز دمید از کجا کزو
کار جهان و خلق جهان جمله درهماست

فرا رسیدن ماه محرم را به یادگاران عزیز شاهد ، ایثارگران و عموم شیعیان تسلیت عرض میکنم

یادگاران در قاب دوربین

تبریک و شادباش

eidعیدقربان، جشن رهیدگی از اسارت نفس و شکوفایی ایمان و یقین بر همه ابراهیمیان مبارک باد.

 نشانم ده صراط روشنم را
خودم را، باورم را، بودنم را
خداوندا من از نسل خلیلم
به قربانگاه می آرم «منم» را

۲۶ مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی مبارک باد

azadehامام خمینی (ره) فرمودند:

 ما را چه رسد که با این قلم های شکسته و بیان های نارسا در وصف شهیدان و جانبازان و مفقودان و اسیرانی که در جهاد فی سبیل الله جان خود را فدا کرده و یا سلامت خویش را از دست داده اند یا به دست دشمنان اسلام اسیر شده اند…

ادامه مطلب »

آزادگان پیام انقلاب اسلامی را از دل دشمن به جهانیان مخابره کردند

ebrahemiنشست هم‌اندیشی بزرگداشت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی سه‌شنبه ۲۳ مرداد با حضور جمعی از آزادگان استان برگزار شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد با گرامیداشت بیست و هشتمین سالگرد بازگشت غرورآفرین سرو قامتان آزاده گفت: آزادگان سرافراز با صبر و مقاومت بی‌نظیر خود در اردوگاه‌های رژیم بعث عراق، پیام انقلاب اسلامی را از دل دشمن به جهانیان مخابره کردند.
احمد ابراهیمی تصریح کرد: آزادگان چنان اقتداری از خود به نمایش گذاشتند که حتی بعثی‌ها اقرار کردند که خود اسیر ایرانیان شده‌اند و نه دلاورمردان ایرانی اسیر آنان هستند. ادامه مطلب »

توفیق خدمت به جانبازان نعمتی الهی است

naqhebiحجت‌الاسلام نقیبی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان یزد روز گذشته در همایش همسران جانبازان شهرستان با اشاره به فضیلت پرستاری از جانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: این توفیق خدمت نعمتی الهی است که باید این فرصت را مغتنم دانست.
حجت‌الاسلام نقیبی تصریح کرد: انسان‌های بزرگ اغلب در رنج و سختی بزرگ‌ شده‌اند همان‌ طور که ما در زندگانی نبی مکرم اسلام شاهد هستیم از کودکی نعمت پدر و مادر را از دست داد ولی در ادامه سرنوشت بشریت را تغییر داد. ادامه مطلب »