آرشیو مطالب در دسته بندی ‘طرح رفاه یادگاران’

خواسته های جمعی از فرزندان شهدا از روحانی

جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار، در پیامی انتخاب حجت‌الاسلام روحانی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب ایران را تبریک و اعلام کرد: دولت تدبیر و امید، سهم خود در حفظ نظام و شکوه ملی در تمام زمینه‌ها را ادا کند. ادامه مطلب »

مراکز طرف قرارداد انجمن یادگاران شاهد

ozviat

ادامه مطلب »

سانس استخر یادگاران

جهت دریافت معرفی نامه جهت استفاده از سانس استخر یادگاران (ویژه آقایان در روزهای یکشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۰ شب)به آقای لک (بنیاد شهید و امور ایثارگران استان) مراجعه نمائید.

با تشکر سالم و ورزشکار باشید                         انجمن یادگاران شاهد استان یزد

توجه توجه:استفاده از مراکز طرف قرارداد

یادگار عزیز با سلام:

در آستانه نوروز باستانی و تحویل سال و به منظور رفاه هر چه بیشتر شما یادگاران از شما دعوت می شود که جهت خرید سال نو به مراکز طرف قرارداد انجمن مراجعه و از تخفیفات استثنایی آن مراکز استفاده نمایید. بدیهی است که استقبال شما عزیزان از این مراکز ما را در بستن قرارداد های جدید با مراکز جدید بیشتر ترغیب می کند.

قرارداد جدید و بسیار مناسب

یادگاران عزیز باسلام: به منظور رفاه شما یادگاران عزیز قرارداد جدیدی با سونا و جکوزی یزد سونا واقع در بلوار شهید صدوقی از میدان باهنر به طرف همافر جنب بانک صادرات با ۴۰% تخفیف منعقد شده است شما می توانید با در دست داشتن کارت یادگاران با هر تعداد همراه مراجعه نمایید و از خدمات آن استفاده نمایید.

نظرات یادگاران

یادگاران عزیز از اینکه با دقت تمام مسائل مربوط به یادگاران را پیگیر هستید بسیار ممنونیم.

اطلاعیه جدید

با توجه به اینکه استفاده از امکانات کارت یادگاران شروع شده

رو به یادگاران

عرض سلام و قبولی طاعات خدمت یادگاران عزبز:

حال که به لطف درایت و تیز هوشی شما یادگاران انجمن رونق نسبتا خوبی گرفته و این جور احساس می شود که یادگاران عزیز دغدغه با هم بودن را دارند و این دغدغه را می توان از بازدیدهای شما از سایت , تماسهای شما با اعضا انجمن و استقبال بسیار خوب شما از کارت عضویت یادگاران احساس نمود. ادامه مطلب »

قابل توجه یادگاران محترم

دعوت به همکاری
با توجه به شروع  طرح رفاهی یادگاران و عقد قرارداد با فروشگاهها و مراکز خدماتی ، انجمن یادگاران قصد دارد اولویت عقد قرارداد را با افراد یا شرکتهایی از داخل خود مجموعه یادگاران (خود فرزندان شهید) انتخاب نماید. ادامه مطلب »