آرشیو مطالب در دسته بندی ‘اطلاعيه هاي شركت ذخيره شاهد’

اطلاعیه

bank dayبه اطلاع کلیه اعضای محترم موسسه اندوخته شاهد می‌رساند در راستای اطلاع رسانی هر چه بهتر و افزایش رضایتمندی اعضای محترم و پس از درج مصاحبه بانک دی، روابط عمومی شرکت ذخیره شاهد در نظر دارد بزودی از طریق مصاحبه با دکتر قوسیان مقدم مدیر عامل شرکت ذخیره شاهد سوالات و نظرات سهامدارن عزیز را با ایشان مطرح و پاسخهای مربوطه را در همین سایت درج نمایند. در همین راستا اعضای محترم می‌توانند سوالات خود در خصوص مسایل مرتبط با امور واحد سهمی را تا تاریخ ۱۳۹۳/۱۱/۲۰از طریق فرم پرسش اعضا در منوی اصلی سایت شرکت ذخیره شاهد، قسمت ارتباط با ما ارسال نمایند.

« در صورتی که هم اکنون قصد ارسال سوالات خود را دارید اینجا کلیک نمایید.»

اطلاعاتی در خصوص سهام بانک دی فرزندان معزز شهدا

bank dayتشکر از معاونت محترم مالی بانک دی و مجموعه تحت مدیریت ایشان، به اطلاع کلیه اعضای محترم موسسه اندوخته شاهد می‌رساند با توجه به سؤالات متعدد اعضا در خصوص سهام بانک دی، مجموعه این سؤالات در اختیار امور سهام بانک دی قرار گرفت و مشروح سؤالات و پاسخهای ارائه شده جهت آگاهی سهامداران به شرح ذیل منتشر می‌گردد. ادامه مطلب »

zakhirehبه گزارش روابط عمومی شرکت ذخیره شاهد، جدول زمان‌بندی ثبت نام و پرداخت سود مجمع عمومی سال ۱۳۹۳ توسط موسسه اندوخته شاهد ابلاغ شد.
بر اساس این جدول، اعضای محترم موسسه اندوخته شاهد می توانند در بازه زمانی مشخص شده و با مراجعه به سایت شرکت ذخیره شاهد (بخش پرتال اعضا)، قسمت درخواست ها نسبت به ثبت نام پرداخت سود خود اقدام نمایند.
همان‌گونه که قبلا نیز اعلام شد، سود قابل تقسیم به اعضای محترم، به ازای هر واحد سهمی که در تاریخ ۹۳/۰۷/۲۹ داشته اند، معادل مبلغ ۲۸۰ ریال است که اعضای محترم می‌توانند از طریق سایت شرکت ذخیره شاهد (بخش پرتال اعضا)، از میزان مطالبات خود باخبر شوند. ادامه مطلب »

توصیه به خرید واحد سهمی قبل از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه

zakhireh

بدین وسیله به اطلاع کلیه اعضای محترم موسسه اندوخته شاهد می‌رساند،با توجه به برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت شاهد در تاریخ ۱۳۹۳/۰۷/۲۹، آخرین مهلت خرید واحد سهمی جهت بهره مندی از سود سال جاری مجمع عمومی عادی سالیانه حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۳/۰۷/۲۷(قبل از توقف نماد شرکت شاهد در بورس) می باشد.
از آنجا که طبق قانون تجارت کلیه افرادی که در زمان برگزاری مجمع سالیانه،صاحب سهام باشند چه از ماهها قبل سهام را خریده باشند و چه یک روز قبل از بسته شدن نماد، در دریافت سود به طور یکسان شریک هستند پیشنهاد می گردد چنانچه اعضای محترم نسبت به خرید واحد سهمی و یا تبدیل مطالبات خود به واحد سهمی تمایل دارند، تا قبل از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت شاهد اقدامات لازم را انجام نمایند تا با افزایش تعداد سهام خود از سود بیشتری نیز بهره مند گردند. ادامه مطلب »

نحوه خرید و فروش سهام بانک دی

bank day

۱-  نحوه دریافت کدبورس(کد سهامداری):

هر شخص (حقیقی یا حقوقی) برای خرید سهم میبایست کد بورس داشته باشد.

ادامه مطلب »

مرحله سوم پرداخت سود مجمع سال ۱۳۹۲ موسسه اندوخته شاهد انجام شد‏

zakhirehبه گزارش روابط عمومی شرکت ذخیره شاهد و با اجرای مراحل سوم جدول زمانبندی اعلام شده توسط موسسه اندوخته شاهد،‌ جمعا مبلغ ۱۸٫۱۶۴٫۹۸۱٫۰۴۹ ریال به حساب ۱۲۶۴ نفر از اعضایی که در موعد مقرر درخواست خود را از طریق سایت اینترنتی شرکت ذخیره شاهد ثبت نموده اند واریز شد.

http://zakhireh.co.ir/?part=news&inc=news&id=322

آخرین اطلاعات سرمایه گذاری شاهد

nullShowins2.aspx

اعلام جدول زمان بندی پرداخت سود مجمع سال ۱۳۹۲ موسسه اندوخته شاهد

zakhireh   به گزارش روابط عمومی شرکت ذخیره شاهد، جدول زمان‌بندی ثبت نام و پرداخت سود مجمع عمومی سال ۱۳۹۲ توسط موسسه اندوخته شاهد ابلاغ شد. بر اساس این جدول، اعضای محترم موسسه اندوخته شاهد می توانند از تاریخ ۱۳۹۲/۱۲/۰۵ لغایت ۱۳۹۳/۰۳/۱۲ از طریق مراجعه به سایت شرکت ذخیره شاهد (بخش پرتال اعضا)، قسمت درخواست ها نسبت به ثبت نام برای دریافت سود خود اقدام نمایند و مطالبات اعضایی که در بازه زمانی تعیین شده اقدام به ثبت نام نمایند، به مرور و حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۳/۰۳/۱۸ به حساب آنان واریز خواهد شد. ادامه مطلب »

تقسیم ۲۶۰ ریال سود نقدی به ازای هر سهم شاهد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت شاهد صبح روز سه شنبه، ۳۰ مهر ماه با حضور اکثریت قاطع سهامداران و نمایندگان سازمان بورس اوراق بهادار تهران و سازمان حسابرسی در مرکز فرهنگی سیدالشهدا برگزار شد. ادامه مطلب »

‏گزارش مجمع عمومی عادی صاحبان سهام مؤسسه اندوخته شاهد به تاریخ ۹۲/۸/۲۸‏

zakhirehمجمع عمومی عادی سالیانه مؤسسه اندوخته شاهد مربوط به سال مالی ۳۱/۴/۱۳۹۱ لغایت ۳۱/۴/۱۳۹۲ به ریاست نماینده محترم ولی فقیه،‌ معاون رئیس جمهور و رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران به عنوان رئیس هیأت امناء مؤسسه و با حضور سایر اعضاء هیأت امناء، مدیرعامل و اعضاء هیأت مدیره آن مؤسسه و سایر مدعوین در ساعت ۸ صبح روز سه شنبه مورخ ۲۸/۸/۱۳۹۲ در محل سالن جلسات حوزه ریاست بنیاد برگزار گردید. ادامه مطلب »

تصویرها
rotating image
rotating image
rotating image
rotating image
rotating image
تبلیغات