اعلام جدول زمان بندی درخواست سود(تبدیل/ دریافت) موسسه اندوخته شاهد

zakhirehبه گزارش روابط عمومی شرکت ذخیره شاهد، جدول زمان‌بندی ثبت نام و درخواست سود مجمع عمومی سال ۱۳۹۴ توسط موسسه اندوخته شاهد ابلاغ شد.
بر اساس این جدول، اعضای محترم موسسه اندوخته شاهد می توانند در بازه زمانی مشخص شده و با مراجعه به سایت شرکت ذخیره شاهد (بخش پرتال اعضا)، قسمت درخواست ها نسبت به ثبت درخواست سود سال جاری خود اقدام نمایند.

همان‌گونه که قبلا نیز اعلام شد، سود تقسیم شده به ازای هر واحد سهمی که هریک از اعضای محترم در تاریخ ۹۴/۰۷/۲۸داشته‌اند، معادل مبلغ ۱۲۰ ریال است که اعضای محترم می‌توانند از طریق سایت شرکت ذخیره شاهد (بخش پرتال اعضا)، از میزان  سود سال ۹۴ خود باخبر شوند. ضمناً این شرکت با توجه به مناسب بودن قیمت واحد سهمی برای خرید، به کلیه اعضای محترم پیشنهاد می کند با انتخاب گزینه تبدیل مطالبات به واحد سهمی، نسبت به افزایش میزان سرمایه گذاری خود اقدام نمایند.
لازم به ذکر است  اعضایی که پرونده آنان به هر دلیلی مسدود می باشد و وراث محترم اعضایی که فوت نموده‌اند، قیم اعضایی که به سن قانونی نرسیده‌اند و یا به هردلیل حق تصرف در اموال آنان به قیم سپرده شده ، اعضای محترمی که شماره حساب بانکی آنان دارای اشکال می‌باشد و یا فاقد شماره حساب می باشند، اعضایی که کد ملی آنان در سیستم جامع این شرکت ثبت نشده و همسران شهدایی که نسبت به تکمیل فرم وکالتنامه اقدام ننموده اند می‌بایست به رابطین و نمایندگان شرکت ذخیره شاهد مستقر در دفاتر، ادارات یا ادارات کل بنیاد شهید محل سکونت خود مراجعه نمایند.
این جدول بر اساس تعداد واحد سهمی شما در زمان برگزاری مجمع (۱۳۹۴/۰۷/۲۸) تنظیم گردیده است.

یک نظر بگذارید

شما باید وارد شده باشیدتا بتوانید نظر بگذارید