نشست هیئت مدیره انجمن یادگاران شاهد با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران

yadنشست هیئت مدیره انجمن یادگاران شاهد استان یزد و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارشنبه ۲۷ دی ماه در محل بنیاد استان تشکیل و پیرامون راه کارهای پیشبرد اهداف انجمن یادگاران شاهد بحث و تبادل نظر شد.
در ابتدای جلسه مدیر عامل انجمن گزارشی از فعالیت های انجام شده در دوره جدید از جمله دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد و استاندار ارائه کرد.حمیدرضا عسکری با اشاره به برخی مشکلات پیش رو بر لزوم تشکیل بانک اطلاعاتی یادگاران شاهد تاکید کرد.
لزوم مساعدت مالی و معنوی بنیاد و پشتیبانی مستمر این اداره از فعالیتهای انجمن بابت تهیه امکانات اداری در راستای فعالیت انجمن
و حل مشکلات فرزندان شهید در ادارات و دستگاه های دولتی و تشکیل کمیته حقوقی در راستای ارائه خدمات حقوقی به یادگاران شاهد از دیگر بحث های این نشست بود .
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد با اشاره به اقدامات آزادگان سرافراز در راستای حل مشکلات سایر هم قطاران خود گفت : حل مشکل یادگاران شاهد توسط خود آنان مورد انتظار است و یقیناً با توانمندی که در فرزندان شاهد سراغ داریم این اقدام به راحتی قابل انجام است.
وی همچنین استفاده از سیستم سجایای بنیاد جهت دسترسی به اطلاعات فرزندان شاهد را پیشنهاد کرد .
ابراهیمی تصریح کرد:بنیاد برای هرگونه حمایت از برنامه های انجمن برای پیشبرد اهداف امادگی کامل دارد لکن زمینه های اشتغال و درآمد زایی و همکاری متقابل با دستگاه های اجرایی باید در دستور کار هیئت مدیره قرار گیرد.

یک نظر بگذارید

شما باید وارد شده باشیدتا بتوانید نظر بگذارید