مسئول جدید گنجینه ایثار و شهادت اردکان معرفی شد

n00251714-bبه گزارش «ایثار یزد» حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید اسماعیل شاکر در مراسم معارفه مسئول جدید گنجینه ایثار و شهادت شهرستان اردکان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: این گنجینه متعلق به همه مردم است زیرا فرهنگ ایثار و شهادت و یادگارهای شهدا چیزی نیست که به افراد یا مسئول خاصی اختصاص داشته باشد.
امام‌جمعه اردکان افزود: همه ما باید برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دغدغه داشته باشیم و هرچه می‌توانیم با همدلی، همراهی و همکاری با یکدیگر از ظرفیت‌هایی که وجود دارد برای زنده نگه‌داشتن این فرهنگ و حفظ این گنجینه تلاش کنیم و روزبه‌روز جایگاه آن را ارتقا دهیم.وی بر پیام‌رسانی ایثار و فداکاری رزمندگان و شهدا در دوران دفاع مقدس تأکید کرد و اظهار داشت: امروز همه ما در حدی که می‌توانیم باید وظیفه پیام‌رسانی شهدا را انجام دهیم.
حجت‌الاسلام شاکر گفت: گنجینه ایثار و شهادت اردکان به همت جمعی از پیشکسوتان و علاقه‌مندان به فرهنگ ایثار و شهادت و همکاری خانواده‌های معظم شاهد و برخی از مسئولان شکل‌گرفته است که از جایگاه فرهنگی ویژه‌ای برخوردار بوده و مایه دلگرمی ایثارگران و خانواده‌های عزیز شهدا است.
امام‌جمعه اردکان افزود: تاکنون در راستای حفظ آثار بجا مانده از شهدا اقدامات ارزشمندی انجام‌گرفته که شایسته تقدیر و تشکر فراوان است و انشا الله به‌عنوان باقیات‌الصالحات همه‌کسانی که در این راه تلاش کرده‌اند قرار گیرد.
وی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مسئولین سابق گنجینه ایثار و شهادت شهرستان اردکان برای مسئول جدید نیز آرزوی موفقیت کرد.
لازم به ذکر است در این مراسم که با حضور جمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد، محمدرضا دهستانی به‌عنوان مسئول جدید گنجینه ایثار و شهادت شهرستان اردکان معرفی و از زحمات و تلاش‌های حاج جواد کمالی و محمدعلی فتوحی مسئولین سابق این مجموعه تشکر و قدردانی شد.

یک نظر بگذارید

شما باید وارد شده باشیدتا بتوانید نظر بگذارید