آزادگان پیام انقلاب اسلامی را از دل دشمن به جهانیان مخابره کردند

ebrahemiنشست هم‌اندیشی بزرگداشت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی سه‌شنبه ۲۳ مرداد با حضور جمعی از آزادگان استان برگزار شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد با گرامیداشت بیست و هشتمین سالگرد بازگشت غرورآفرین سرو قامتان آزاده گفت: آزادگان سرافراز با صبر و مقاومت بی‌نظیر خود در اردوگاه‌های رژیم بعث عراق، پیام انقلاب اسلامی را از دل دشمن به جهانیان مخابره کردند.
احمد ابراهیمی تصریح کرد: آزادگان چنان اقتداری از خود به نمایش گذاشتند که حتی بعثی‌ها اقرار کردند که خود اسیر ایرانیان شده‌اند و نه دلاورمردان ایرانی اسیر آنان هستند.وی افزود: در راستای بزرگداشت این روز تاریخی برنامه‌های مختلفی در دستور کار بنیاد قرار گرفت که توفیق زیارت مقام عظمای ولایت شاخص‌ترین برنامه امسال و حتی کل سال‌های گذشته بود که به لطف نماینده مقام معظم رهبری در استان و سایر مسئولان استان محقق شد.
ابراهیمی برگزاری همایش سراسری آزادگان پنجشنبه ۲۵ مرداد در دانشگاه یزد و همچنین دیدار و تجلیل از خانواده‌های این عزیزان با حضور ائمه جمعه، فرمانداران و مدیران استان را از دیگر برنامه‌های این مناسبت عنوان کرد.
مدیرکل بنیاد یزد از برگزاری برنامه‌های فرهنگی ورزشی خبر داد و افزود: در راستای بزرگداشت ۲۶ مرداد اجرای برنامه‌های فرهنگی ورزشی برنامه‌ریزی‌شده است که اجرای جنگ لبخند زندگی پنجشنبه‌شب در پارک کوهستان یزد، همایش دوچرخه‌سواری صبح پنجشنبه از میدان آزادی تا گلزار شهدای خیرآباد و همایش پیاده‌روی خانوادگی جمعه‌شب ۲۶ مرداد از ابتدای بلوار ولیعصر (عج) تا میدان شهدای حج از مهم‌ترین برنامه‌هاست.
وی در پایان اظهار داشت: سخنرانی و خاطره گویی تعدادی از آزادگان قبل از خطبه‌های نماز جمعه این هفته با هماهنگی و همکاری شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان نیز پیش‌بینی‌شده است.

یک نظر بگذارید

شما باید وارد شده باشیدتا بتوانید نظر بگذارید